Käytössä: HP Pre3 | B&O Serenata | iPhone 3 GS
Liittymät: Saunalahti | Elisa | TeleFinland | DNA | DNAPro
Puhelinhistoriaani: qwertyi.webs.com/
Mac OS X | Windows XP | 7 | 7 Starter
Osta ulkomailta! Verkosta ostamiseen keskittynyt foorumi. Nyt juttua myös blogissa.
Mistä kaupasta vesku ostit sen sun tg01 ja oliko se lukitsematon? katon jos saisin kumottuu sen nostorajan rajan ni voisinitekki tilata sen. http://www.justek.com.au/shop/produc...roducts_id/460 Tommosenkin ostoa vois aatella.
Viimeksi muokannut: Lasselo; 11.9.09 klo 16:48.
Xperia X1
Kaveri lähetti Italiasta. Kyllä niitä saa lukitsemattomana sieltä sun täältä Euroopasta. Pohjoismaihin on tulossa oma versio, mutta Toshiban tapauksessa Suomi ei kuulu Pohjoismaihin. Katsotaan, jos saataisiin hommattua Suomeenkin.
Toshiba ei ole kertonut nykyisten TG01:n WM6.5 päivitettävyydestä, mutta teknisesti sille ei ole esteitä. Sen takia toivonkin parasta. Toisaalta, kohta sitä saa suoraan kaupastakin WM6.5:na.
SnapDragon on kyllä vakuuttava, kunhan koodajat osaavat ottaa siitä kaikki irti. Toinen on tietysti Tegra chipsetti... Siitä lisää tuonempana. Mutta sneak previewin voi ottaa Zune HD:sta http://www.bing.com/search?q=Zune+HD+video
VESKU
Onko sinulla uusi Windows-puhelin? Löydät hyödyllisiä ohjeita ja vinkkejä osoitteessa www.windowsphone.fi ja valitse Ohjeet. Kannattaa lukaista läpi ennen kuin postailet kysymyksiä foorumille.
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll...m=330323099666 laitoin nyt tuolta tommosen tilaukseen. Kattoony jos hankin TG01:n myöhemmin jos tulee suomeen tai sit oottelen Leoon asti.
ps. joo pystyinkin ite muuttamaan sen nostorajan helposti netistä
Xperia X1
Uutta tietoa Toshibasta: http://www.gsmarena.com/toshiba_tg01...-news-1106.php
Onko tuossa puhelimessa suomenkieltä kun tilaa ulkomailta?