Tervehdys,
Aattelin tuossa laittaa N900-luurin kostona vaimon käyttämättömille kuntosalikytkyille ja tässä yhteydessä utelisin käyttäjiltä kokemuksia/mielipiteitä/suosituksia kykenevästä operaattorista.
Soneran tämän hetkinen tarjous datalla, 400min puhepaketilla, vakuutuksella ja kaupantekijäisillä kustantaisi noin 50 euroa. Isona miinuksena taitaapi olla sim-lukitus. Saunalahden Totaalimax sen 58 egua aivan liian suurilla minuuteilla ja sitten kolmantena nykyinen DNA sekavalla tarjouksella 1M liittymällä noin 60 euroa.
Pääasiassa luuria käytetään pääkaupunkiseudulla, joten ilmeisesti operaattoreiden peittoalueissa ja toiminnassa ei mahda olla mitään mainittavia eroja? Kiitollisena otan vastaan kaiken kokemuksen ja suositukset sekä vinkit muiden saamista mahtavista tarjouksista.
-keppis-


Vastaa lainaten